Damacana Satışları

Türkiye'nin Ozonsuz, Saf ve Doğal Suyu Elmacık Su
Türkiye'nin Ozonsuz, Saf ve Doğal Suyu Elmacık Su

İlk Arama ve Elmacık Su Hattı İle Tanışma

 Elmacık Su için ilk siparişinizi vermek ve abone olmak için; 444 4 262 numaralı telefonu aramanız, Müşteri Temsilcisi’ne bağlanmak için 2’yi tuşlamanız gereklidir. Müşteri temsilcimiz sizden adınızı ve adresinizi öğrenerek, Elmacık Su Abone Takip Sistemine kaydınızı hızlı bir şekilde gerçekleştirecektir.
DİKKAT: Abonelik işlemleri sonrasında otomatik sesli yanıt sistemini kullanmak için arama yapacağınız cep veya sabit tüm telefon numaralarınızı müşteri temsilcimize söylemeyi lütfen unutmayınız. Kayıt ettireceğiniz bu telefon numaralarınızdan herhangi biri ile arama yaptığınızda, sistem sizi telefon numaranızdan otomatik olarak tanıyacak ve isim, adres gibi bilgilerinize kayıtlardan ulaşacaktır.

SU SİPARİŞLERİ İÇİN: Abone kaydınızı yaptırdıktan sonra, ileriki su siparişlerinizi Müşteri Temsilcisi’ne bağlanmadan, otomatik sesli yanıt sistemine bağlanarak telefon üzerinden kolaylıkla verebileceksiniz. Bunun için 444 4 262 numaralı hattı aradığınızda 1’i tuşlamanız, sonrasında sipariş adetiniz için 1-4 arasında bir tuşlama yapmanız, ve son olarak onay için tekrar 1’i tuşlamanız gereklidir. 3 adımlı tuşlama neticesinde, su siparişiniz sistem üzerinden otomatik olarak alınmış olacaktır. Örneğin;

1 damacana su sipariş edecekseniz 1-1-1’i tuşlamanız
2 damacana su sipariş edecekseniz 1-2-1’i tuşlamanız yeterlidir.